Aktuality

Na základe rozhodnutia ústredného krízového štábu SR, ktorý ZAKAZUJE usporadúvať akékoľvek športové podujatia, BSTZ prerušuje všetky súťaže až do odvolania. O ďalšom postupe bude VV BSTZ kluby včas informovať.

Čítať viac

Majstrovstvá regiónu BA/TT v mládežníckych kategóriách (29.3.2020 v Záhorskej Bystrici a 5.4.2020 v Bojničkách) z dôvodu zabránenia šírenia koronavírusu sa odkladajú. Prípadné nové termíny budú včas oznámené.

Čítať viac

OZNAM ŠTK

Vzhľadom na aktuálnu situáciu ŠTK BSTZ predlžuje prerušenie všetkých súťaží 2. ÷ 9. ligy (21. kolo, týždeň 13/2020)

Čítať viac

POZOR! Turnaj Majstrovstiev BA-kraja mládežníckych družstiev v kategórii staršie žiactvo plánovaný na 22.3.2020 v STO Spoje Bratislava z dôvodu zabránenia šírenia koronavírusu odkladá sa na bližšie neurčený termín. V závislosti od vývoja situácie o ďalšom postupe budeme včas informovať.

Čítať viac

OZNAM ŠTK

Vzhľadom k tomu, že došlo k uzavretiu viacerých hracích miestností z dôvodu zabránenia šíreniu koronavírusu, 19. kolo vo všetkých ligových súťažiach sa presúva na 15. týždeň.

Čítať viac
Doplňujúca informácia k rámcovým propozíciám R-BTM Open 2019/2020:
- organizáciu Majstrovstiev regiónu BA/TT v kategórii mladšie žiactvo a dorast, ktoré sa uskutočnia 29.3.2020, za Bratislavský kraj zabezpečí klub SPST Záhorská Bystrica.
Čítať viac